Kolonie letnie - Łazy 2024

11 dni
Ośrodek z basenem!!!

25.07.-04.08.2024
Cena: 2700 zł - 15 miejsc dostępnych

Oferta do pobrania:

Łazy - ZAKWATEROWANIE: OŚRODEK WYPOCZYNKOWY „POSEJDON” w Łazach – 100 m od plaży, położony jest w sercu najczystszej części Wybrzeża Bałtyckiego. Zajmuje powierzchnie ponad 2 hektary ogrodzonego terenu. Jest jednym z większych obiektów w okolicy, przygotowanym na  przyjęcie większej ilości osób. Strzeżona i czysta plaża, na którą prowadzi wejście naprzeciw Ośrodka znajduje się w odległości 100 metrów. W okolicy znajdują się także dwa jeziora: Jamno (400m) i Bukowo (2000m). DO DYSPOZYCJI W OŚRODKU: 2 sale TV, sala disco, sala do ping – ponga, plac zabaw, baza sportowa: boiska do siatkówki, koszykówki i piłki nożnej, siłownia, rowery, BASEN ODKRYTY Z PODGRZEWANĄ WODĄ oraz duży teren rekreacyjny.
W pobliżu ośrodka: promenada spacerowa, sklepy.

WYŻYWIENIE:4 posiłki dziennie w stołówce na miejscu: śniadanie, obiad, podwieczorek, kolacja. Świadczenia rozpoczynamy obiadokolacją w dniu przyjazdu, kończymy śniadaniem plus prowiant na drogę powrotną.

TRANSPORT: autokar - bezpośredni przejazd.
KADRA: Kierownik i wychowawcy zatwierdzeni w Kuratorium Oświaty, opieka medyczna – pielęgniarka w ośrodku, ratownik na basenie i na plaży.

PROGRAM:
1. Wycieczka autokarowa do Parku Edukacji i Rozrywki: Leonardia – królestwo gier drewnianych
w Krupach: w „Parku Gier” dostępnych jest około 100 różnych gier drewnianych z całego świata. Każda gra przynosi ze sobą inne korzyści: relaksuje, rozwija umiejętności skupienia i  koncentracji, analizowania i rozwiązywania problemów, pokonywania przeszkód oraz zdolności manualnych.
2. Aquapark Koszalin – pobyt 3 godz. - sześć basenów w strefie rekreacyjnej , w tym trzy w strefie zewnętrznej, basen pływacki, basen do nauki pływania, basen rekreacyjny, basenik dla maluszków. W basenach rekreacyjnych zewnętrznym i wewnętrznym dodatkowo można skorzystać gejzerów powietrznych, masażerów ściennych a także wygodnych leżanek. Najdłuższa zjeżdżalnia to  Anakonda, która mierzy 176 m długości, a najszybsza to zjeżdżalnia Turbo. Sztuczna fala,  zjeżdżalnia, balon, rwąca rzeka to kolejne ulubione atrakcje, nie tylko dzieci.
3. Plażowanie i kąpiele w morzu oraz na basenie pod okiem ratownika i wychowawców.
4. Wizyta w Parku Linowym - dla każdej grupy wiekowej – przed wejściem na atrakcje parku,
uczymy się pod okiem instruktorów prawidłowego korzystania ze sprzętu asekuracyjnego na trasie szkoleniowej. Trening obejmuje 3 podstawowe atrakcje – zjazd tyrolski, skok indiański oraz spacer po linie. Pokonywanie trasy – dostosowanej do wieku uczestników pod okiem instruktora.
5. Zajęcia animacyjne i integracyjne na terenie ośrodka, zajęcia sportowe: 
- Mali architekci - rzeźba w piasku.
- Konkurs czystości w pokojach.
- Wyścigi rzędów na plaży.
- Street game - gra miejska na terenie Łazów
- Zabawy integracyjne: ciepło - zimno, kalambury zwierzęce, konkurs tańca na gazecie.
- Rozgrywki w dwa ognie, piłka nożna., piłka siatkowa, ringo.
- „Mam talent” – prezentacja niezwykłych umiejętności i talentów
- Gry integracyjne grupowe
- Dyskoteki
- Baloniada
- Neptunalia – dobrowolny udział w zabawie polegającej na przejściu toru przeszkód i wykonaniu zadań, które przygotował dla nich Neptun. Na pamiątkę tej uroczystości Neptun – władca mórz i oceanów wręczy każdemu z Was dyplom.
- Wieczór filmowy
- Wycieczki piesze, m.in. nad jez. Jamno
- Ognisko z kiełbaskami

PROGRAM FAKULTATYWNY: zapisy w biurze przed wyjazdem:
1. Wycieczka autokarowa do Dobrzycy – Ogrody Hortulus: kompleks ogrodów pokazowych. Centralnym jego punktem jest największy w świecie labirynt grabowy, który powstał z 18 tysięcy sztuk sadzonek tego drzewa. W jego sercu znajduje się 20 metrowa wieża widokowa, z której rozpościera się wspaniały widok na okoliczne wioski, pola i lasy, a w dobrą pogodę na Morze  Bałtyckie. Otaczające labirynt Ogrody Magii, Energii, Czasu i Przestrzeni to zespół ogrodów o powierzchni około 6 ha, w którym znajdziemy: magiczny kamienny krąg, Ogrody 4 Pory Roku, Ogród Zegarów, Ogród Kalendarz Celtycki oraz angielskie rabaty bylinowe. Cena: 85 zł /os.


Cena obejmuje: 10 noclegów, wyżywienie 4 x dziennie, transport, realizację programu, bezpieczenie NNW (5 000 PLN), opiekę doświadczonej kadry kierownika i wychowawców, ratownika, opiekę medyczną, TFG, TFP.
Cena nie obejmuje: - opłaty za dodatkowy program.  - dopłat do diet specjalnych: wegetariańska + 220 zł, bezmleczna + 220 zł, bezglutenowa + 280 zł, bezmleczno-bezglutenowa + 280 zł, -
dodatkowego ubezpieczenia od kosztów rezygnacji Signal Iduna + 60 zł - wyłącznie w dniu  podpisania umowy – prosimy o dopisanie na umowie w uwagach kodu :UKR, do ceny doliczona zostanie składka ubezp.

Do pobrania: