Czarnogóra - obóz młodzieżowy

Termin:

Cena:

dla osób powyżej 18 lat:dopłata 100 zł/os.

Hotel z basenem!!

Czarnogóra - kraj kontrastów, 293 km urozmaiconego wybrzeża z pięknymi piaszczystymi, żwirowymi i kamienistymi plażami, zabytkowymi miasteczkami i małymi wioskami rybackimi. W głębi lądu liczne jeziora, rzeki, kaniony (największy kanion Europy - Kanion Tary), wyżyny oraz malownicze, wysokie pasma Gór Dynarskich. Dziedzictwo kulturowe, to prawdziwa mozaika wpływów iliryjskich, greckich, rzymskich, bizantyjskich, weneckich oraz islamskich.

ULCINJ: to najstarsze miasto na czarnogórskim wybrzeżu, które słynie z najpiękniejszych, piaszczystych plaż nad Adriatykiem, a pod względem ilości dni słonecznych w roku jest na pierwszym miejscu w tej części basenu Morza Śródziemnego. Turystów szczególnie przyciąga tu 14 km piaszczystej Wielkiej Plaży, liczne regionalne restauracje, dyskoteki i serdeczność mieszkańców. Ulcinj warto także odwiedzić ze względu na jego orientalną atmosferę.


ZAKWATEROWANIE: HOTEL MEDITERAN***- Hotel położony jest 150 m od plaży miejskiej, przy której znajduje się też piękna, orientalna starówka. Dodatkową atrakcją dla gości hotelowych jest też taras słoneczny, z którego rozpościera się piękny widok na Adriatyk i starówkę. W jego centralnej części znajduje się odkryty basen. Okolica hotelu obfituje w piękną śródziemnomorską roślinność, blisko stąd do restauracji, dyskotek, kawiarni, sklepów oraz morskiej promenady. Hotel przeszedł gruntowny remont w 2017 r. Pokoje 3, 4 osobowe z łazienką, dużym balkonem z widokiem na miasto lub morze. Oferują także bezpłatne WiFi, telewizor z dostępem do kanałów satelitarnych, minibar oraz klimatyzację.
Wyżywienie: obfite i urozmaicone śniadanie, lunch i kolacja w formie bufetu szwedzkiego spożywane w restauracji, która dysponuje tarasem z widokiem na morze.

PROGRAM RAMOWY:
1 dzień Wyjazd z kraju w godzinach popołudniowych, przejazd przez Czechy, Austrię, Chorwację.
2 dzień Przyjazd do Ulcinj, odpoczynek po podróży, spacer – zapoznanie uczestników z okolicą. Zakwaterowanie w hotelu, spacer po miasteczku. Obiadokolacja i nocleg.
2-10 dzień Pobyt w Ulcinj /9 dni, 8 noclegów/ realizacja programu, odpoczynek, zabawy, korzystanie z infrastruktury hotelu, plażowanie i kąpiele morskie i słoneczne
10 dzień Śniadanie, wykwaterowanie, spacer po miasteczku, zakup pamiątek. Lunch. Wyjazd z Ulcinj ok. godz. 13.30.-14.00. Wyjazd w kierunku Polski, nocny przejazd przez Chorwację, Słowenię, Austrię, Czechy. Ciepły posiłek na trasie.
11  dzień Przyjazd do kraju w godzinach wieczornych.

CENA ZAWIERA:
- ZAKWATEROWANIE: 8 noclegów w Hotelu Mediteran*** pokoje 3,4 osobowe.  Dopłata dla os. dorosłych do pokoju 1-osobowego: + 400 pln
- WYŻYWIENIE: 3 posiłki dziennie. Smaczna kuchnia, śniadania i kolacje w formie bufetu, lunch serwowany.
Świadczenia zaczynamy od obiadokolacji w dniu przyjazdu i kończymy lunchem w dniu wyjazdu.
 - TRANSPORT: autokar: Wyjazdy bez dopłat z: Łodzi, Piotrkowa Tryb , Częstochowy, Katowic. Połączenia antenowe (realizowane przy min. 6 osobach)-dopłata od osoby: Warszawa: + 120 zł, Radom + 100 zł, Kraków + 100 zł, Lublin + 160 zł, Wrocław + 160 zł, Kielce + 100 zł
- UBEZPIECZENIE: KL, NNW i bagaż 

- KADRA: pilot- kierownik, wychowawcy,

PROGRAM zawarty w cenie:
- wycieczka do Budvy - to jeden z najstarszych adriatyckich ośrodków miejskich, którego początki sięgają V wieku p.n.e. Nazywana Miastem Milionerów lub Czarnogórskimi Hawajami - zobaczymy miniaturowe stare miasto, gdzie znajduje się m. in. Cytadela i mury obronne, Katedra św. Jana Chrzciciela, cerkwie św. Sawy i św. Trójcy. Zobaczymy także SVETI STEFAN -„adriatyckie Monaco” – dawna wioska rybacka, obecnie
miejscowość, w której znajduje się najbardziej luksusowy hotel w Czarnogórze, położony na wyspie, w którym wypoczywali m.in.: Elizabeth Taylor, Sophia Loren, Sylvester Stallone, Claudia Schiffer.
- spacer po miasteczku - Stare Miasto w Ulcinj
- plażowanie i kąpiele w morzu, kąpiele w basenie
- zabawy na plaży, animacje
- gry i zabawy na plaży – turnieje sportowe: frisbee, piłka wodna, siatkówka, kometki, ringo, zajęcia terenowe nad brzegiem morza, kalambury, podchody. 

Dopłaty obowiązkowe:
- taksa klimatyczna: 13 euro /os.
- 10 euro na posiłek ciepły w drodze powrotnej
ZA DODATKOWĄ OPŁATĄ wycieczki fakultatywne: (wycieczki realizowane przy min. 30 os. chętnych):
- gwarancja niezmienności ceny 40 zł/os.
- ubezpieczenie od kosztów rezygnacji – dopłata 65 zł – zawierane wyłącznie w dniu podpisania umowy
- MONTENEGRO TOUR – Czarnogóra w pigułce! Cena ok. 45€
- KANIONY CZARNOGÓRY - największe kaniony Europy rzeki Tary i Moraczy, położone wśród wspaniałej
górskiej przyrody. Cena ok. 40€
- REJS PO ZATOCE KOTORSKIEJ - rejs statkiem po malowniczej zatoce – fiordzie wcinającym się w
górzyste wybrzeże. Cena ok. 35 €
- JEZIORO SZKODERSKIE - rejs statkiem po największym jeziorze na półwyspie bałkańskim. Jezioro stanowi naturalną granicę z Albanią i jest jedynym miejscem w Europie, gdzie można zobaczyć pelikany w ich naturalnym środowisku. Cena ok. 30 €.
- Aquapark Budva – ok. 35 €.

Należy zabrać własne ręczniki plażowe, nie ma możliwości wynoszenia ręczników hotelowych na plażę.
Na plaży jest możliwość skorzystania z leżaków i parasola za dodatkową opłatą ok. 5 EUR/ dzień (2 leżaki i parasol).
Oferta skalkulowana wg kursu z dnia 31.01.2020 kursu 1 Euro= 4,30 zł. W przypadku drastycznych podwyżek paliwa lub kursu Euro organizator zastrzega sobie możliwość zmiany ceny.
Walutą obowiązującą w Czarnogórze jest euro .
Zalecamy zabranie kieszonkowego w euro – ok. 50-70 euro plus na wycieczki fakultatywne.
Ze względu na plażę żwirkową proponujemy zabrać obuwie do kąpieli.
Udogodnienia:
wystarczy ważny (min 6 miesięcy od daty powrotu) dowód osobisty lub paszport
Obowiązkowo należy posiadać 20 euro – 10 euro kaucji zwrotnej na ewentualne szkody wyrządzone w hotelu oraz 10 euro na posiłek w drodze powrotnej.

Sprawdzone miejsce, znakomita i doświadczona kadra, gwarantowana pogoda i doskonała atmosfera gwarantują udany wypoczynek.
Wypełnij formularz:
Ważne: wypełnij pola oznaczone *