Dla szkół 

WYCIECZKI 1-dniowe: (ceny z biletami wstępów) 

NOWOŚĆ: PARK WODNY SUNTAGO - ŚWIAT WODNY: największy kryty Park Wodny w Polsce i Europie: 18 basenów, 32 zjeżdżalnie, 10 saun, rzeka przygód i wiele innych atrakcji: wycieczka 1 dniowa dla grup szkolnych - cena od: 169 zł /os.
Zapraszamy!!!

1. Wrocław -1 dzień: w programie wizyta we wrocławskim Zoo i Afrykarium, Hydropolis, spacer po Rynku - Ratusz,Pręgierz, Piwnica Świdnicka, Bazylika św. Elżbiety, Kamieniczki Jaś i Małgosia, Stare Jatki Miejskie i wrocławskie krasnale.
Cena od: 245 zł/ os. ( przy grupie min. 40 uczestników) - cena z biletami wstępów i obiadem!!!

2. TORUŃ - w krainie Piernika: wizyta w Domu Legend, seans w Planetarium, Żywe Muzeum Piernika z warsztatami, spacer po Starówce. Obiad. 
Cena od: 230 zł/ os. (przy grupie min. 40 uczestników)

3. Mikroskala w Koninie: przejazd do Konina do Centrum Edukacji i Rozrywki Mikroskala. Jest to atrakcja turystyczna, która polega na wystawie makiet przedstawiających rożne wydarzenia, tematyka makiet obejmuje historię, zjawiska przyrodnicze oraz makiety filmowe dla dzieci i młodzieży.
Przejazd do Mini ZOO w Koninie – spacer. Wyjazd w drogę powrotną, po drodze przerwa w Uniejowie, zwiedzanie zamku arcybiskupów gnieźnieńskich (z zewnątrz) i spacer po parku zamkowym założonym w stylu angielskim.
Cena od: 210 zł/ os. (przy grupie min. 40 uczestników)

4. Francuskie klimaty w Wielkopolsce: Kalisz - Gołuchów - Russów: zamek w Gołuchowie, Muzeum Dworek Marii Dąbrowskiej, spacer po Kaliszu.
Cena od: 178 zł /os. (przy grupie min. 40 uczestników)

5. Z wizytą w Płocku: zwiedzanie Płocka: wejście na Wzgórze Tumskie, zwiedzanie najstarszej na Mazowszu katedry z kopią Drzwi Płockich i kaplicą królewską ze  szczątkami W. Hermana i B. Krzywoustego, Stary Rynek z Ratuszem, w którego oknie w każde południe rozgrywa się scena pasowania na rycerza dziewięcioletniego Bolesława. Rejs statkiem po Wiśle.
Cena od: 185 zł /os. ( przy grupie min. 40 uczestników)

6. Szlakiem Orlich Gniazd - Jurajski Labirynt: Podlesice – wycieczka piesza z przewodnikiem na Górę Zborów trasą ścieżki przyrodniczej,zwiedzanie Jaskini Głębokiej, zamek w Mirowie i w Bobolicach.
Cena od: 250 zł /os. ( przy grupie min. 40 uczestników)

7. Farma Iluzji w Trojanowie: Pobyt na farmie i zabawa korzystając z licznych atrakcji: Tajemnica Opuszczonej Kopalni, Grobowiec Faraona + Muzeum Egipskie, Latającej Chata Tajemnic (Krzywy domek), Galeria iluzji 3D, Muzeum Iluzji + Lewitujące Piłeczki, “Głowa na Talerzu” i Studnia Nieskończoności, Labirynt Luster, Pokój Amesa, Klubik filmowy, Obrotowy domek, Tunel zapomnienia + Lasek doświadczeń, Place zabaw i wiele innych atrakcji.
Cena od: 250 zl/ os. ( przy grupie min. 40 uczestników)

8. Z wizytą w Rogowie: wycieczka do Alpinarium i Arboretum: zwiedzanie Alpinarium Arboretum – to jeden z największych tego typu ogrodów w Polsce. Na jego obszarze znajdują się jedne z najbogatszych i najciekawszych kolekcji drzew i krzewów Europy Środkowo-Wschodnie. Przejazd na stacje kolei wąskotorowej w Rogowie, zwiedzanie izby muzealnej “Magazyn No. 1” w której zobaczyć mozna rozmaite narzędzia, urządzenia i pamiątki związane z historią Kolei Rogowskiej oraz innych kolei wąskotorowych w Polsce.
Cena od: 185 zł /os. (przy grupie min. 40 uczestników)

9. Akademia Pana Kleksa w Nieborowie: zajęcia edukacyjne w Pałacu. Uczestnikom naszych zajęć proponujemy wspólne działania wzorowane na niezwykłych pomysłach Pana Kleksa. Dzieci będą miały okazję uczestniczyć w arcyciekawych lekcjach, które różnią się od tradycyjnych zajęć w szkole: m.in. poznają kleksografię i przędzenie liter oraz nauczą się leczyć chore sprzęty. Po zajęciach edukacyjnych zwiedzanie pałacu i parku, przejazd do Arkadii, zwiedzanie parku w stylu angielskim.
Cena od: 175 zł /os. ( przy grupie min. 40 uczestników)

10. Słodka wyprawa: wycieczka do Milanówka i Otrębus - Zwiedzanie fabryki krówek. Zapoznanie z procesem przygotowywania krówek, degustacja podczas procesu produkcji, projektowanie etykiet na krówki, konkurs rysunkowy, każde dziecko na pożegnanie otrzymuje paczuszkę cukierków (należy wcześniej zarezerwować). Zwiedzanie Muzeum Motoryzacji i Techniki w Otrębusach („samochody legendy”, papamobile Star, pancerne Volvo Lecha Wałęsy i wiele innych ciekawych eksponatów).
Cena od: 215 zł/ os. (przy grupie min. 40 uczestników)

11. Wycieczka na Kielecczyznę - zabawa, zabawki i kielecka wieś – Muzeum Wsi Kieleckiej w Tokarni, przejazd do Kielc i zwiedzanie Muzeum Zabawek i Zabawy, ewentualne zajęcia edukacyjne w muzeum (dodatkowo płatne). Przejazd do rezerwatu geologicznego Kadzielnia – spacer po rezerwacie gdzie znajduje się znany amfiteatr. Przejazd do Zagnańska gdzie można zobaczyć jeden z najstarszych dębów w Polsce.
Cena od: 250 zł /os. (przy grupie min. 40 uczestników)

12. Poznańskie Koziołki i nie tylko: Spacer na Stary Rynek, gdzie zobaczymy Ratusz, Farę – jeden z
najpiękniejszych barokowych kościołów w Polsce, Rogalowe Muzeum. Pokaz o
tajemnicach wypieku Rogali Świętomarcińskich wraz z elementami gwary i historii Poznania.
Poznań Blubry 6d: poznańskie legendy w 6d – wyjątkowa interaktywna wystawa, to miejsce w którym legendarne historie łączą się ze współczesnymi technologiami. Będziecie tu zarówno uczestnikami, jak i twórcami akcji. Swoje wrażenia i emocje możecie wyrażać na głos.
Cena od: 265 zł /os. (przy grupie min. 40 uczestników)


W naszej ofercie wycieczki objazdowe, zielone szkoły, podróże tematyczne i specjalistyczne, a także imprezy przygotowane pod potrzeby określonych grup wiekowych np. dzieci, młodzieży czy seniorów.
Zachęcamy do kontaktu, przygotujemy program dostosowany do potrzeb klienta

email: biuro@gltour.com.pl,tel. 505 745 835
BIESZCZADY I LWÓW – 3 dni

1 dzień: Wyjazd w godz. porannych z miejsca ustalonego z organizatorem, przejazd do Polańczyka – rejs statkiem po Solinie. Przejazd Małą Pętlą Bieszczadzką – zwiedzanie m.in. – zamek w Lesku, Średnia Wieś - zabytkowy drewniany kościół z II poł. XVIw., Wołkowyja, Czarna, Uherce,Ustrzyki Dolne, Myczków, Huzele. Przejazd do miejsca zakwaterowania. Obiadokolacja. Nocleg.

2 dzień Śniadanie, wyjazd do Lwowa. We Lwowie - zwiedzanie Starego Miasta: wieża Prochowa, cerkiew Uspieńska, Arsenał Miejski, klasztor Bernardynów, kościół Dominikanów, plac Rynek, Katedra Łacińska (wejście do środka), kaplica Boimów (wejście do środka), pomnik Adama Mickiewicza, kościół Jezuitów, cerkiew Ormiańska (wejście do środka), Opera (wejście do środka). Kościół Elżbiety,cerkiew Jura, Przejazd do hotelu, obiadokolacja, nocleg.

3 dzień Śniadanie, przejazd na CMENTARZ ŁYCZAKOWSKI, CMENTARZ ORLĄT WOWSKICH. Wjazd na kopiec Unii Lubelskiej – Wysoki Zamek, panorama Lwowa. Wyjazd do Polski. Przejazd do Łodzi, po drodze – posiłek w Mc Donalds. Przyjazd do Łodzi w godz. wieczornych. Zakończenie wycieczki.

Cena: od 989 zł (dla grupy ok. 44 uczestników)

PRAGA - SKALNE MIASTO-  3 DNI

1 DZIEŃ: wyjazd z miejsca ustalonego z organizatorem o godz. 06: 00 - przejazd przez terytorium Polski i Czech. Przyjazd do hotelu w godz. popołudniowych. Spacer po Starym Mieście: Rynek - główny plac miasta, otoczony wspaniałymi kamienicami, Ratusz Staromiejski ze słynnym zegarem z ruchomymi figurkami. Kościół Św. Marii Panny przed Tynem - najbardziej imponujący obiekt sakralny w Pradze. Powrót do hotelu. Obiadokolacja i nocleg.
2 DZIEŃ: śniadanie. Spotkanie z przewodnikiem - kontynuacja zwiedzania Pragi. Hradczany: Zamek -
historyczna budowla gdzie znajduje się kancelaria prezydenta Katedra Św. Wita -arcydzieło gotyku, renesansu i baroku, Złota Uliczka, Loreta, Ogrody Waldsteina - zespół pałacowo - ogrodowy, Mała Strana - przepiękne podzamcze z urokliwymi zaułkami i uliczkami, Most Karola - najstarszy zachowany most kamienny na świecie, obecnie najczęściej odwiedzane miejsce w Pradze. Powrót do hotelu. Obiadokolacja i nocleg
3 DZIEŃ: śniadanie. Przejazd do Sklanego Miasta - spacer po parku wśród urokliwych form skalnych ukształtowania Ziemi - skałki, ambony, baszty, grzybki, itp. Rejs łódeczką po jeziorku. Wyjazd z Adrspach. Powrót do kraju w godzinach wieczornych.

Cena od: 799 zł/os. (dla grupy min. 44 uczestników)

BRATYSŁAWA - WIEDEŃ - OD 3 DNI

1 dzień - Wyjazd w godz. porannych z miejsca ustalonego z organizatorem. Przejazd do Bratysławy. Spacer po Starówce – Stare Miasto – ul. Michalska, ratusz, Katedra św. Marcina, zamek, pałac Prymasowski, Hviezdoslavovo Namestie – najbardziej reprezentacyjny deptak w Bratysławie z podświetlanymi fontannami, odrestaurowanymi pomnikami oraz Teatrem Narodowym, ulubione miejsce spotkań w mieście. Przejazd do miejsca zakwaterowania. Obiadokolacja. Nocleg.
2 dzień: Po śniadaniu – przejazd do Wiednia. W Wiedniu spotkanie z przewodnikiem, przejazd Ringiem wokół najciekawszych zabytków miasta: Park Miejski z pomnikiem Straussa, Kościół Karola Boromeuszka, Plac Marii Teresy, Parlament, Ratusz, Teatr Dworski, Ogród Różany, Hofburg, Opera Wiedeńska,
Katedra św. Szczepana. Powrót na obiadokolację. Nocleg.
3 dzień: Śniadanie. C.D. zwiedzania Wiednia – Hunderwaserhause, Prater – pobyt w Wesołym Miasteczku ( wstępy dodatkowo płatne ok. 7-15 euro/ atrakcje). Wyjazd do Polski. Powrót do Łodzi w godz. wieczornych. Zakończenie wycieczki. 

BERLIN - POCZDAM - 3 DNI

1 dzień : Wyjazd z miejsca ustalonego z organizatorem – przejazd do Berlina – wizyta na Placu Poczdamskim z
przejazd do Berlina – wizyta na Placu Poczdamskim z supernowoczesną zabudową stworzoną przez wybitnych architektów, oraz na Gendarmenmarkt, jednym z najpiękniejszych placów w Europie, na którym znajduje się Niemiecka Katedra, Francuska Katedra i Sala Koncertowa. Przejazd do miejsca zakwaterowania. Obiadokolacja.
Nocleg.
2 dzień: Śniadanie. Zwiedzanie Berlina, w programie m.in. : pałac Charlottenburg - barokowa rezydencja królów pruskich z XVII w. (wewnątrz), Reichstag - siedziba niemieckiego parlamentu, Muzeum Muru Berlińskiego (Haus am Checkpoint Charlie - z zewnątrz), Brama Brandenburska, pomnik Holokaustu, Uniwersytet Humbolta. Spacer aleją Unter den Linden do Alexanderplatz, Kościół Mariacki, Czerwony Ratusz - siedziba władz miasta. Przejście na Wyspę Muzeów, do wyboru zwiedzanie Muzeum Pergamońskie z Wielkim Ołtarzem Zeusa i babilońską Bramą Isztar, Altes Museum, Neues Museum ze zbiorami sztuki egipskiej. Powrót do hotelu, obiadokolacja, nocleg.
3 dzień: Śniadanie. Przejazd do przejazd do Poczdamu – zwiedzanie: zespół pałacowo - parkowy Sanssouci – tzw. pruski Wersal. Większość znajdujących się tu budynków i rzeźb zawdzięcza się Fryderykowi II Wielkiemu, który zasiadł na tronie w 1740 roku. Był on niebywałym wielbicielem sztuki i literatury, dlatego postanowił wzbogacić Poczdam o tak prestiżowe i wybitne zabytki, jak nieodłącznie z nim kojarzony Pałac Sanssouci oraz Nowy Pałac. Ponadto zobaczymy: Pałac Cecilienhof, dzielnica holenderska, Brama Brandenburska, Katedra św. Mikołaja. Wyjazd do Polski. Powrót do Łodzi w godz. późnowieczornych. Zakończenie wycieczki.

BUDAPESZT - 3/4 DNI

1 dzień : Wyjazd z miejsca ustalonego z organizatorem, przejazd do Bratysławy, spacer po Starówce w Bratysławie: Wzgórze Zamkowe, Kościół św. Marcina, ulica Michalska, ratusz, Pałac Prymasowski, deptak przy Teatrze Dworskim.  Przejazd do hotelu w Bratysławie lub okolicach, obiadokolacja. Nocleg.
2 dzień: Śniadanie. Wyjazd do Budapesztu – przyjazd do miasta ok. 12.30.-13.00. - wjazd na Wzgórze Gellerta – skąd rozpościera się wspaniała panorama miasta, Cytadela, pomnik Wolności. Następnie zobaczymy: Bazylikę
Św. Stefana, spacer pod największy w Europie budynek Parlamentu, jedną z wizytówek Budapesztu nazywaną przekornie "skrzyżowaniem gotyckiej kaplicy i łaźni tureckiej", przejście przez Zsido Negyed - dzielnicę żydowską do największej w Europie, wybudowanej w mauretańskim stylu Wielkiej Synagogi, przejazd w okolice Placu
Bohaterów, w okolicach którego znajduje się wybudowany pierwotnie z dykty i gipsu Zamek Vajdahunyad.
Możliwość odpoczynku w: Termy Szechenyi - jedno z największych kąpielisk termalnych w Europie oraz zdecydowanie jedna z największych atrakcji Budapesztu lub wieczorny rejs statkiem po Dunaju. Przejazd
do hotelu, zakwaterowanie, obiadokolacja. Nocleg.
3 dzień: Śniadanie. C.d. zwiedzania Budapesztu: wizyta na Wzgórzu Zamkowym, zwiedzanie położonego po stronie BUDY, wzniesionego w stylu barokowym Zamku Królewskiego, przejście obok Pałacu rodu Sandor i Teatru Zamkowego do Baszty Rybackiej i stojącego nieopodal wspaniałego Kościoła Macieja, w którym
odbyła się ostatnia koronacja królewska na Węgrzech. Przejazd na Wyspę Małgorzaty – obiekty rekreacyjne i historyczne (koœciół i klasztor Dominikanek). Wyjazd w kierunku Polski, po drodze – Zakole Dunaju – odwiedzimy
miasteczko Szentendre – węgierski Kazimierz Dln. Urokliwe miejsce – mekka artystów. Przejazd przez Słowację. Powrót do miejsca zbiórki w godz. porannych 4 dnia. Zakończenie wycieczki.