Zimowisko - Czarna Góra 2020

11.01.-18.01.2020

Cena: 1360 zł /os.

Podczas tygodniowego pobytu w Masywie Śnieżnika, zorganizujemy aktywny program sportowo-rekreacyjny, składający się głównie z zajęć narciarskich i snowboardowych na
dwóch poziomach umiejętności – podstawowym i średnio zaawansowanym.

Zajęcia na stoku uzupełnimy grami i zabawami, kuligiem, wycieczką na basen.
W trakcie trzech bloków zajęć każdego dnia, przeżyjecie niezapomnianą przygodę, wykorzystując potencjał polskich gór, pod okiem wykwalifikowanej kadry.

Program obozu: Szkolenie narciarskie lub snowboardowe (do wyboru przed obozem) w dwóch
grupach zaawansowania, prowadzone przez wykwalifikowanych instruktorów, na stokach w Czarnej Górze.
Planujemy przeprowadzenie 5 zajęć szkoleniowych (po 3,5 h jazdy każdy),stok naśnieżany ,2 wyjścia na basen (odnowa oraz doskonalenie).


Czarna Góra to jeden z najmłodszych i najlepszych ośrodków narciarskich w Polsce, około 10 km doskonale utrzymywanych terenów zjazdowych oraz ponad 2 km leśnych łączników. Większość tras posiada sztuczne dośnieżanie, wszystkie zostały dobrze wyprofilowane aby zapewnić narciarzom odpowiedni poziom bezpieczeństwo, ale także zadbano o ich urozmaicone profile. Obecnie ośrodek posiada 3 wyciągi krzesełkowe, 6 nowoczesnych wyciągów talerzykowych oraz 4 taśmy do szkolenia.


Ponadto w programie:
- zajęcia na lodowisku i na basenie
- gry i zabawy rekreacyjne
- ognisko z kiełbaskami
- wycieczka autokarowa do Złotego Stoku: zwiedzanie Kopalni Złota,
- wycieczka do Aquaparku „Wodny Świat” w Kudowie - 2 godzinny pobyt. Na miejscu pełnowymiarowy basen pływacki, brodzik dla dzieci, 92-metrowa zjeżdżalnia, jacuzzi, basen rekreacyjny z masażami, gejzerami i sztuczną rzeką, kręgielnię z dwoma torami.
- zajęcia integracyjne i animacje
- analizy video postępów narciarskich

Zakwaterowanie: Ośrodek Wypoczynkowy „Willa Rudy”- położony ok. 1 km od wyciągów Czarna Góra Ski Resort. Pokoje 2,3,4,5 osobowe, wszystkie z łazienkami, tv. Na miejscu jadalnia, narciarnia, taras, sala do zajęć. Wi-fi dostępne w całym obiekcie
Wyżywienie: trzy posiłki dziennie ( śniadanie, obiad, kolacja), od obiadokolacji do śniadania plus prowiant.
 
Kadra: Wychowawcy posiadający kwalifikacje instruktorów narciarstwa i snowboardu.

Co ze sobą zabrać?: Sprzęt narciarski lub snowboardowy w tym obowiązkowo kask,
ciepłą kurtkę narciarską, czapkę, rękawiczki (2 pary), strój sportowy do zajęć w terenie, przybory do mycia, ręcznik, buty zimowe (co najmniej 2 pary),buty, strój kąpielowy (w tym klapki, czepek).


Świadczenia w cenie: 7 noclegów (sobota - sobota) w pokojach 2, 3, 4 osobowych, 3 posiłki
dziennie, dojazd autokarem klasy LUX z Łodzi do Czarnej Góry i z powrotem pod opieką wychowawców, szkoleniowe zajęcia narciarskie lub snowboardowe (5 bloków) w dwóch grupach – początkujący i średnio zaawansowani, program alternatywny w przypadku niepogody, ognisko, 2 x zajęcia na basenie, 2 zajęcia na lodowisku, gry i zabawy rekreacyjne w terenie z instruktorem, ubezpieczenie SKI NNW, materiały programowe, analizy wideo, opiekę instruktorów narciarskich i snowboardowych w grupach początkującej i średnio zaawansowanej oraz wychowawców.
Wyjazdy z Łodzi, Wrocławia - bez dopłat. Połączenia antenowe: Bełchatów - 60 zł, Piotrków Tryb. - 80 zł, Częstochowa - 100 zł/os. Minimalna ilość osób do zrealizowania antenki - 6.

Cena nie zawiera kosztów karnetów na wyciągi, świadczeń nie wymienionych w cenie.
Karnety narciarskie można zakupić on-line: https://sklep.czarnagora.pl/
Fakultatywnie:
– wycieczka do Jaskini Niedźwiedziej w Kletnie – ok. 40 zł/os.
 
Ważne: wypełnij pola oznaczone *