Pobierz pliki

WŁOCHY - SKI SAFARI - VAL DI FASSA
obóz narciarski i snowboardowy- 10 dni
11-19 lat i 19 +

TERMIN:

CENA FIRST MINUTE:


ZAKWATEROWANIE: Hotel CLUB HOTEL REGINA E FASSA*** www.clubhotelregina.it - w miejscowości Mazzin, w samym sercu doliny Val di Fassa, ok. 3 km od Campitello i stacji Col Rodella i 5 km od Canazei. Pokoje 2-5 osobowe z naturalnymi drewnianymi podłogami wyposażone są m.in. w telewizor i łazienkę z suszarką do włosów. Z ich okien roztacza się wspaniały widok na okoliczne góry. W obiekcie działa także siłownia, sauna, jacuzzi, masaże ( za opłatą), bar. Do dyspozycji Gości jest bar, winda, wypożyczalnia i przechowalnia sprzętu narciarskiego z suszarką do butów, salon z kominkiem, pokój telewizyjny z bajkami i filmami dla dzieci, miniklub (4-12 lat), dyskoteka, amfiteatr, animacje dla dzieci i dorosłych, centrum wellness. Free Wifi dostępne w holu i przy barze. Z hotelu skibus-bezpłatny transfer do ośrodków narciarskich Campitello i Pozza di Fassa.

WYŻYWIENIE: Śniadania i obiadokolacje - w formie bufetu szwedzkiego, (kawa, herbata, soki, woda – przy śniadaniu, woda do obiadokolacji wcenie). Zaczynamy od obiadokolacji w dniu przyjazdu, a kończymy śniadaniem w dniu wyjazdu.
GDZIE SZUSUJEMY
-Sella Ronda - to najsłynniejsza narciarska karuzela świata! Jeśli chociaż trochę jeździsz na nartach lub snowboardzie to wiesz, że musisz tam być! Czeka na Ciebie aż 500 kilometrów świetnie przygotowanych szerokich tras z nowoczesnymi gondolami, kanapami i wyciągami. A dodatkowo super gratka: dzięki unikalnemu połączeniu wyciągami można jednego dnia pokonać 4 słynne alpejskie przełęcze: Passo Pordoi - Passo Campolongo - Passo Gardena - Passo Sella nie odpinając nart! Dla tych, którzy lubią patrzeć na innych z góry czeka lodowiec Marmolada z terenami narciarskimi sięgającymi prawie 3300 m n.p.m.
-ALTA BADIA - kto nie słyszał o tym włoskim kurorcie powinien zarumienić się ze wstydu, gdyż Alta Badia regularnie od kilku lat figuruje w TOP 10 narciarskich ośrodków w Europie wybieranych przez specjalistyczne magazyny. Ponad 130 kilometrów tras obsługiwanych przez 51 wyciągów, codziennie setki zadowolonych amatorów nart i snowboardu na stokach oraz rokrocznie zawody Pucharu Świata na trasie Gran Risa - czyż można pozbawiać się takich przyjemności?
-ARABBA - MARMOLADA - Ci, którzy już tam byli wiedzą, że hasła reklamowe Arabby i Marmolady "Dotknąć ręką nieba!" i "Lodowa fiesta na Marmoladzie" doskonale oddają charakter Dolomitowej Królowej Lodu. Tereny narciarskie sięgające na lodowcu 3340 m n.p.m. robią wrażenie nawet na najbardziej doświadczonych narciarzach i snowboardzistach, a ponad 12 kilometrowy zjazd z różnicą wzniesień prawie 1800 metrów niejednemu śmiałkowi udowodnił, że jeszcze musi doszlifować umiejętności:). Ośrodka Arabba nie da się ominąć pokonując narciarską karuzelę Sella Rondy więc każdy będzie musiał się zmierzyć z jego atrakcjami...

RAMOWY PROGRAM WYPOCZYNKU:
1 dzień wyjazd wg. rozkładu jazdy, przejazd przez Polskę, Czechy/Niemcy, Austrię
2 dzień przyjazd do hotelu ok. godz. 16 tej, zakwaterowanie, obiadokolacja
3-8 dzień wypoczynek we Włoszech: śniadanie, wyjście na stok w godzinach porannych, zajęcia programowe na stoku, powrót do hotelu w godzinach popołudniowych, obiadokolacja, wieczorem gry i konkursy integracyjne, animacje hotelowe, gry stolikowe np. szachy
9 dzień wykwaterowanie, śniadanie, wyjazd z hotelu ok. godz. 10 - tej, przejazd przez Włochy, Austrię, Czechy/Niemcy
10 dzień przyjazd do Polski wg. rozkładu jazdy

A ponadto:
- integracyjna dyskoteka w klubie – koszt ok. 10 euro/ os.
-relax and fun: możliwość korzystania z atrakcji wodnych w Aquaparku Dolaondes – ok. 10 euro/ os. ( dla młodzieży)
-wieczorne atrakcje apres ski:)
-śpiewanki - zapoznanki

KARNETY NARCIARSKIE: Dolomiti Superski - 6 dni:
- 197 euro – dla urodzonych po 30.11.2003
- 282 euro – dla urodzonych przed 30.11.2003
+ 5 Euro kaucja zwrotna za kartę chipową
 
Cena podstawowa zawiera:
- wyjazd z Łodzi:: godz. 20.30. - parking przy CH Pasaż Łódzki, Al. Jana Pawła II 30, powrót ok. godz. 05.00.
- zakwaterowanie i wyżywienie zgodnie z ofertą,
- dojazdy do wyciągów,
- ubezpieczenie Signal Iduna Travel (NW do 10 000 zł, KL do 20 000 Euro, bagaż do 1000 zł),
- program zgodnie z ofertą
- opieka wykwalifikowanej kadry.
Cena podstawowa nie zawiera:
- obowiązkowej opłaty klimatycznej – 12 euro ( nie dotyczy uczestników do 11 r.ż.),
- dopłat za wyjazdy z innych miast – Warszawa + 110 zł, Piotrków Tryb. + 60 zł, Wrocław + 160 zł, Częstochowa + 80 zł, Katowice + 80 zł, Gdańsk – 190 zł, Olsztyn – 190 zł, (połączenia antenowe realizowane przy min. 5 uczestnikach chętnych), - kosztów karnetu narciarskiego,
- świadczeń nie wymienionych w cenie.
Ubezpieczenie od kosztów rezygnacji: 3 % ceny imprezy – zawierane wyłącznie w dniu podpisania umowy.
Każdy uczestnik zobowiązany jest posiadać 20 euro kaucji zwrotnej - na pokrycie ewentualnych zniszczeń w hotelu, zwracana po wykwaterowaniu.
Dodatkowo dla chętnych: ubezpieczenie SKI: 80 zł/os – zalecane, obejmuje sprzęt narciarski i OC (szkody rzeczowe i osobowe)
Zabierz ze sobą: KASK (obowiązkowy dla uczestników do 18 r.ż.), dowód osobisty lub paszport, sprawny sprzęt narciarski lub snowboardowy, ciepłe ubranie, mały plecak, czapkę, szalik, dwie pary rękawiczek, okulary, krem z filtrem, strój kąpielowy dla chętnych.
Max bagaż : 1 torba podróżna lub plecak do 15 kg + bagaż podręczny + 1 para nart lub snowboard + buty.
Zalecamy zabranie Europejskiej Karty Ubezpieczenia Zdrowotnego ( EKUZ) z NFZ.

Informacje i zapisy: biuro@gltour.com.pl, tel. 42 255 00 49, 505 745 835
Wypełnij formularz - zarezerwuj miejsce lub pobierz druk umowy i wypełniony prześlij na adres: biuro@gltour.com.pl

Ważne: wypełnij pola oznaczone *