Pobierz pliki

WŁOCHY - DOLOMITY - TRE VALLI
obóz narciarski i snowboardowy- 10 dni
11-19 lat

TERMIN: 26.01. - 04.02.2018r.

CENA: 1985 zł*/ os.

ZAKWATEROWANIE: Hotel Scoiattolo ***: Falcade - (http://www.hotelscoiattolo.net/ ) - Hotel położony jest 1,5 km od centrum miejscowości Falcade i oferuje centrum odnowy biologicznej z sauną fińską i wanną z hydromasażem. Do dyspozycji Gości jest także wyposażony taras słoneczny oraz częściowo pokoje z balkonami i widokiem na góry. Pokoje dysponują drewnianymi meblami i podłogą wyłożoną wykładziną. Mieszczą one łazienkę z prysznicem, zestawem kosmetyków i suszarką do włosów. W holu można korzystać z bezpłatnego bezprzewodowego dostępu do Internetu. Hotelowa restauracja serwuje klasyczne dania kuchni włoskiej, w tym potrawy wegetariańskie. Na miejscu podawane jest śniadanie w formie bufetu, które obejmuje zarówno słone, jak i słodkie potrawy.

WYŻYWIENIE: Śniadania - w formie bufetu szwedzkiego, obiadokolacje dwudaniowe (do wyboru z kilku zestawów). Zaczynamy od obiadokolacji w dniu przyjazdu, a kończymy śniadaniem w dniu wyjazdu.

GDZIE SZUSUJEMY: Tre Valli czyli Falcade, San Pellegrino i Alpe Lusia - kompleks narciarski składający się z trzech dolin: San Pellegrino Pass, Moena - Alpe di Lusia i Falcade, to jeden z najlepszych ośrodków narciarskich w Dolomitach i we Włoszech. Usytuowany w dwóch regionach w Veneto i w Trentino, ośrodek narciarski Tre Valli, niejednokrotnie zdobywał pierwsze miejsce w rankingu najlepszych terenów narciarskich we Włoszech.  Super telekabina na Le Buse, to nowa kolejka kabinowa z Falcade/Molino do schroniska Le Buse, kabina jednorazowo zabiera 8 narciarzy.
Około 100 do 120 km świetnie przygotowanych tras, nowoczesne wyciągi, malownicze bardzo różnorodne i atrakcyjne trasy, przepiękne widoki i 3 Topowe europejskie trasy to wizytówka Tre Valli. Trasy znajdują się na wysokościach od 1000 do 2800 n.p.m; 95% dośnieżania, ładne i nowe schroniska, nowoczesne wyciągi to charakterystyka kompleksu narciarskiego Tre Valli. Najpiękniejszym szczytem jest majestatyczna i malownicza Col Margherita (2513 n.p.m) zwana "tarasem Dolomitów". 

RAMOWY PROGRAM WYPOCZYNKU:
1 dzień wyjazd wg. rozkładu jazdy, przejazd przez Polskę, Czechy/Niemcy, Austrię
2 dzień przyjazd do hotelu ok. godz. 16 tej, zakwaterowanie, obiadokolacja
3-8 dzień wypoczynek we Włoszech: śniadanie, wyjście na stok w godzinach porannych, zajęcia programowe na stoku, powrót do hotelu w godzinach popołudniowych, obiadokolacja, wieczorem gry i konkursy integracyjne
9 dzień wykwaterowanie, śniadanie, wyjazd z hotelu ok. godz. 10- tej, przejazd przez Włochy, Austrię, Czechy/Niemcy
10 dzień przyjazd do Polski wg. rozkładu jazdy

KARNETY NARCIARSKIE: proponujemy Combi Skipass: 4+2: ( 4 dni Tre Valli + 2 dni Dolomiti SuperSki):
- 169 euro – dla urodzonych po 25.11.2001
- 240 euro – dla urodzonych przed 25.11.2001
+ 5 Euro kaucja zwrotna za kartę chipową
 
Cena podstawowa zawiera:
- wyjazd z Łodzi: 26.01.2018: godz. 20.30. - parking przy CH Pasaż Łódzki, Al. Jana Pawła II 30, powrót 04.02.2018 ok. godz. 6.00.
- zakwaterowanie i wyżywienie zgodnie z ofertą,
- dojazdy do wyciągów,
- ubezpieczenie Travel (NW do 1500 zł, KL do 20 000 Euro, bagaż do 800 zł, Koszty Ratownictwa do 5000 Euro),
- program zgodnie z ofertą
- opieka kadry.
Cena podstawowa nie zawiera: opłaty klimatycznej – 8 euro ( nie dotyczy uczestników do 14 r.ż.), dopłat za wyjazdy z innych miast – Warszawa + 100 zł, Piotrków Tryb. + 60 zł, Wrocław + 140 zł, Częstochowa + 80 zł, Katowice + 80 zł, Gdańsk – 190 zł, (połączenia antenowe realizowane przy min. 5 uczestnikach chętnych), kosztów karnetu narciarskiego, świadczeń nie wymienionych w cenie.
Ubezpieczenie od kosztów rezygnacji: 2,6 % ceny imprezy – zawierane wyłącznie w dniu podpisania umowy.
Każdy uczestnik zobowiązany jest posiadać 20 euro kaucji zwrotnej - na pokrycie ewentualnych zniszczeń w hotelu, zwracana po wykwaterowaniu.
Dodatkowo dla chętnych: ubezpieczenie SKI: 60 zł/os – zalecane, obejmuje sprzęt narciarski i OC (szkody rzeczowe i osobowe)
Zabierz ze sobą:  KASK (obowiązkowy dla uczestników do 18 r.ż.), dowód osobisty lub paszport, sprawny sprzęt narciarski lub snowboardowy, ciepłe ubranie, mały plecak, czapkę, szalik, dwie pary rękawiczek, okulary, krem z filtrem, strój kąpielowy dla chętnych.
Max bagaż : 1 torba podróżna lub plecak do 15 kg + bagaż podręczny + 1 para nart lub snowboard + buty.

Zalecamy zabranie Europejskiej Karty Ubezpieczenia Zdrowotnego ( EKUZ) z NFZ.

Informacje i zapisy: biuro@gltour.com.pl, tel. 42 255 00 49, 505 745 835
Wypełnij formularz - zarezerwuj miejsce lub pobierz druk umowy i wypełniony prześlij na adres: biuro@gltour.com.pl

Ważne: wypełnij pola oznaczone *

Pobierz pliki