Łazy k.Mielna - kolonie letnie 2020

OW.Posejdon
Aquapark, Dziki Zachód Show, Park Linowy
ośrodek z basenem!!!
Bogaty program sportowo-animacyjny


Termin: 30.06. - 11.07.2020.

7-12 lat

CENA: 1695 zł /os.

ZAKWATEROWANIE:OŚRODEK WYPOCZYNKOWY „POSEJDON” w Łazach – 100 m od plaży, położony jest w sercu najczystszej części Wybrzeża Bałtyckiego. Zajmuje powierzchnie ponad 2 hektary ogrodzonego terenu. Jest jednym z większych obiektów w okolicy, przygotowanym na przyjęcie większej ilości osób. Strzeżona i czysta plaża, na którą prowadzi wejście naprzeciw Ośrodka znajduje się w odległości 100 metrów.
W okolicy znajdują się także dwa jeziora: Jamno (400m) i Bukowo (2000m). DO DYSPOZYCJI W OŚRODKU: 2 sale TV, sala disco, sala do ping – ponga, plac zabaw, baza sportowa: boiska do siatkówki, koszykówki i piłki nożnej, siłownia, rowery, BASEN ODKRYTY Z PODGRZEWANĄ WODĄ oraz duży teren rekreacyjny. W pobliżu ośrodka: promenada spacerowa, sklepy.

WYŻYWIENIE: 4 posiłki dziennie w stołówce na miejscu: śniadanie, obiad, podwieczorek, kolacja. Świadczenia rozpoczynamy obiadokolacją w dniu przyjazdu, kończymy śniadaniem plus prowiant na drogę powrotną.

TRANSPORT: dojazd z Łodzi do Łazów i z powrotem odbywa się autokarem/busem.

KADRA: Kierownik i wychowawcy zatwierdzeni w Kuratorium Oświaty, opieka medyczna, ratownik.
PROGRAM:
1. Wycieczka autokarowa do Zieleniewa: wizyta w Parku Rozrywki Dziki Zachód: na uczestników czeka niezliczona ilość atrakcji, m.in.: w Wiosce Indiańskiej: strzelanie z łuku, przejażdżka na kucyku, zwiedzanie wioski indiańskiej, labirynt szoszonów, indiańskie narty, śpiewy przy bębnie, w Western City: przejażdżka bryczką, byk rodeo, gorączka złota, westernowa loteria, makieta dzikiego zachodu, w Lunaparku: kule wodne, beczka śmiechu, ścianka wspinaczkowa, a ponadto: Motopark, miasteczko ruchu drogowego, mini-zoo, stadnina koni.
2. Wycieczka autokarowa do Aquaparku – Koszalin: pobyt 3 godz. Na miejscu basen rekreacyjny, basen sportowy, basen dla dzieci, rwąca rzeka, sztuczna fala, strefa jacuzzi, bicz szkockie, słoneczna łąka, grota solna, grota lodowa, wodospady, masażery, zjeżdżalnie wodne, z których największa – Anakonda mierzy sobie 176 m długości.
3. Wizyta w Parku Linowym – Mielno – dla każdej grupy wiekowej – przed wejściem na atrakcje parku, uczymy się pod okiem instruktorów prawidłowego korzystania ze sprzętu asekuracyjnego na trasie  szkoleniowej. Trening obejmuje 3 podstawowe atrakcje – zjazd tyrolski, skok indiański oraz spacer po linie. Pokonywanie trasy – dostosowanej do wieku uczestników pod okiem instruktora.
4. Zajęcia animacyjne i integracyjne na terenie ośrodka, zajęcia sportowe:
- dla młodszej grupy:
a. Plażowanie, kąpiele morskie i w basenie pod okiem ratownika i wychowawców.
b. Mali architekci - rzeźba w piasku.
c. Konkurs plastyczny - nazwy grup. Portrety wychowawców. Malowanie różnymi technikami, malowanki.
d. Konkurs czystości w pokojach.
e. Wyścigi rzędów na plaży.
f. Express Łazy - podchody z zadaniami na terenie ośrodka.
g. Stare podwórko - zabawy typu: berek, gra w klasy, dwa ognie, baba jaga patrzy, kluchy.
h. Zabawy integracyjne: ciepło - zimno, kalambury zwierzęce, konkurs tańca na gazecie.
i. Wieczór filmowy - film animowany lub fabularny.
j. Rozgrywki w dwa ognie, piłka nożna.

- dla starszej grupy:
a. Bitwa na plaży.
b. Zachód słońca - pamiątkowe zdjęcia i film.
c. Agent - zabawa integracyjna , zespołowa z wykonaniem zadań na terenie i poza ośrodkiem, poszukiwanie agenta, który komplikuje zadania,
d. Piłka nożna
e. Piłka siatkowa, ringo.
f. Wieczór filmowy film fabularny.

g. Randka w ciemno lub śluby kolonijne
h. Podchody wieczorne na terenie ośrodka
i. Gry integracyjne grupowe
j. Bezpieczne wakacje. Pierwsza pomoc na plaży - nagrywamy film jak zachowywać się bezpiecznie na plaży. Zasady kąpieli.


Wspólne zajęcia dla obu grup wiekowych:
1.Dyskoteki
2.Baloniada
3.Neptunalia – dobrowolny udział w zabawie polegającej na przejściu toru przeszkód i wykonaniu zadań, które przygotował dla nich Neptun. Na pamiątkę tej uroczystości Neptun – władca mórz i oceanów wręczy każdemu z Was dyplom.
4.Wycieczki piesze po okolicy
5.Zumba (fakulatywnie)
6.Ognisko
7.Pizza Day na pożegnanie.
8.Kąpiele w basenie, w morzu pod okiem ratownika i wychowawców.


Cena obejmuje: zakwaterowanie, wyżywienie, transport, realizację programu, ubezpieczenie NNW (10 000 PLN), opiekę doświadczonej kadry kierownika i wychowawców, ratownika, opiekę medyczną.
Cena nie obejmuje: opłaty za dodatkowy program. Opcjonalnie możliwość wykupienia ubezpieczenia od kosztów rezygnacji z imprezy turystycznej –70 zł/ os. - zakup w dniu podpisania umowy.
UWAGI:Należy ze sobą zabrać: wygodne obuwie do pieszych wędrówek, mały plecak, kurtkę ortalionową, nakrycie głowy od słońca, okulary przeciwsłoneczne, strój kąpielowy i ręcznik kąpielowy. Obowiązkowo należy zabrać ważną legitymację szkolną.

PROGRAM FAKULTATYWNY : zapisy w biurze przed wyjazdem:
1. ZUMBA – tańczyć każdy może – zajęcia nauki i doskonalenia ZUMBY z instruktorem – 8 godz. w turnusie – cena: 70 zł/ os.

Rezerwacji można dokonywać wypełniając umowę i wysyłając skan emailem na: biuro@gltour.com.pl lub: biurogltour@gmail.com

Oferta do pobrania:

Rezerwacja:
Ważne: wypełnij pola oznaczone *
Nr konta do wpłaty: Santander 40 1090 2705 0000 0001 2427 8538

W tytule wpłaty prosimy podać imię i nazwisko uczestnika oraz termin kolonii.
ZAPRASZAMY:)