Darłówko 2018 - kolonie letnie

Oferta do pobrania:

DARŁÓWKO – Kolonia Poszukiwacze Przygód

6-14 lat


Termin: 07.07. - 18.07.2018r.

CENA: 1789 zł /os. *
przy podpisaniu umowy i wpłacie zaliczki do 20.03.2018r.

CENA REGULARNA: 1869 zł/os.

Darłówko: to dynamicznie rozwijająca się nadmorska część Królewskiego Miasta Darłowa, stolicy Wybrzeża Środkowego. Wspaniały mikroklimat, piękne widoki, czysta plaża i wiele atrakcji średniowiecznego miasta Darłowo przyciągają co roku tysiące turystów. W Darłówku warto zobaczyć widok z latarni morskiej, przejść się nabrzeżem portowym, popłynąć tramwajem wodnym do Darłowa, przeprawić unikatowym rozsuwanym mostem na plażę po drugiej stronie kanału portowego, zrelaksować w Parku Wodnym. W samym Darłowie warto zajrzeć do pamiętającego czasy wikingów Zamku Książąt Pomorskich i przejść po starym mieście. Co roku w lipcu odbywa się w Darłówku Międzynarodowy Zlot Historycznych Pojazdów Wojskowych oraz wiele imprez rozrywkowych.

ZAKWATEROWANIE: OW DIUNA2: ( http://www.owdiuna.pl/diuna-darlowko/ ) to obiekt o bardzo dobrym standardzie, znajdujący się we wschodniej części Darłówka, nad samym morzem, przy wejściu na
plażę. Niedaleko stąd zarówno do Aquaparku, jak i do centrum miejscowości przy kanale portowym, ze słynnym rozsuwanym mostem. Ośrodek oferuje pokoje 2,3,4 osobowe z łazienkami i TV. Na terenie bogata infrastruktura wypoczynkowo -sportowa: boiska do piłki nożnej i plażowej siatkowej, liczne świetlice i sale ze
sprzętem audiowizualnym, plac zabaw, kawiarenka i nowoczesna stołówka, stół ping-pongowy, miejsce na ognisko i do grillowania.

WYŻYWIENIE:3 posiłki dziennie + deser, śniadania w formie bufetu. Pierwszy posiłek – ciepła kolacja, ostatni – śniadanie + suchy prowiant.
TRANSPORT: autokar Łódź
UBEZPIECZENIE: NNW - 5000 zł
KADRA: Kierownik, wychowawcy, ratownik, pielęgniarka na miejscu, lekarz na każde wezwanie
PROGRAM REKREACYJNO-ZABAWOWY:
- WIOSKA HOBBITÓW: – nocna gra fabularna DRUŻYNA SMOCZEGO JAJA: udział w niezwykłej, pełnej
przygód, nocnej grze fabularnej, której akcja rozgrywa się w Wiosce Hobbitów. Waszym zadaniem podczas wyprawy przez ciemny las będzie bezpieczne dostarczenie jaja do gniazda Smauga. Dodatkowo drużyna weźmie udział w zwiedzaniu muzeum smoka oraz w grach i zabawach smoczych. Poczujcie się jak mieszkańcy Śródziemia i ruszajcie w trasę pełną przygód i niebezpieczeństw.
- REJS STATKIEM,
- POSZUKIWANIE SKARBÓW NA NADMORSKICH PLAŻACH – wyprawa z wykorzystaniem wykrywacza metalu, tajnych map i zaszyfrowanych wiadomości w poszukiwaniu skarbów.
- WYPRAWA W POSZUKIWANIU BURSZTYNU.
- GRA TERENOWA – tory przeszkód nie do zdobycia.
- LASERTAG – laserowy paintball. Rozgrywki na świeżym powietrzu w specjalnie do tego celu przygotowanej arenie z dmuchanych przeszkód. Drużyny mierzą się ze sobą w laserowych pojedynkach. Tu liczy się indywidualna zdolność przetrwania, ale też umiejętność pracy w grupie!
- ZABAWY KREATYWNE – projektowanie i budowanie obiektów pływających, tworzenie strojów współczesnych piratów.
- PARK WODNY „JAN”– regeneracja sił i szaleństwo wodne w basenach wypełnionych wodą morską, korzystanie z atrakcji: zjeżdżalnie, ślizgawki, dzika rzeka oraz jacuzzi.
- PLAŻA SŁOŃCE i KĄPIELE – odpoczynek na plaży, kąpiele wodne pod opieką ratownika. Ogniska,
dyskoteki.
- WYCIECZKA DO ELEKTROWNI WIATROWEJ – przyjrzymy się z bliska najwyższym w tej części Europy wiatrakom i dowiemy się, jak funkcjonują generatory prądu i farma wiatrowa.
- WYCIECZKA DO DARŁOWA – rejs tramwajem wodnym „Księżna Zofia”, podczas którego zobaczymy 5-ciokilometrowe nadbrzeża kanału i portu morskiego i słynny, rozsuwany most, odwiedzimy piękną Starówkę, a także zwiedzimy Zamek Książąt Pomorskich.
- UCZESTNICTWO W OTWARTYCH IMPREZACH – na terenie Darłówka i Darłowa.
Na koniec kolonii przyznamy sprawności PODRÓŻNIKA 2018.

CENA ZAWIERA: • Zakwaterowanie i wyżywienie (3 posiłki dziennie + deser),śniadania w formie bufetu. Pierwszy posiłek – ciepła kolacja,, ostatni – śniadanie + suchy prowiant. • Program rekreacyjno -zabawowy wg opisu, bilety wstępu. • Opiekę wychowawczą, ratowniczą i medyczną. • Ubezpieczenie NNW (do 5000 zł).
• Składka do Turystycznego Funduszu Gwarancyjnego

PROGRAMY I KOSZTY DODATKOWE (dla chętnych, o ile nie zaznaczono inaczej):
• Ubezpieczenie od kosztów rezygnacji i przerwania imprezy z przyczyn losowych (udokumentowanych, np. choroba, zalecamy wykupienie) – 70 zł.  Deklaracja zakupu ubezpieczenia musi nastąpić przed zawarciem
umowy.

Rezerwacji można dokonywać wypełniając umowę i wysyłając skan emailem na: biuro@gltour.com.pl

Pobierz pliki:

Ważne: wypełnij pola oznaczone *